Sizin İçin En İyi Emlak Yatırım Seçimi - Emlak Reyonu
büyütmeyi etkinleştirmek için tıkla
arama...
Biz herhangi bir sonuç bulamadık
haritayı aç
Görünüm Yol Haritası Uydu Hibrit Arazi Konumum Tam Ekran Önceki Sonraki
Bulunanlar 0 sonuçlar. sonuçları görüntüle
Gelişmiş Arama
Bulunanar 0 Sonuçlar

] }
Arama sonuçlarınız

Sizin İçin En İyi Emlak Yatırım Seçimi

Gönderen admin açık 10/03/2018
| 0

Emlak yatırımları için birçok yol var. Şahsen sizin için en iyi seçenek hangileri? Bu seçimleri yönlendiren faktörler neler olmalıdır?

Emlak  sektörü, diğer sektörlere nazaran daha fazla kârlılık getiren ve para kazandıran emlak sektördür. Ancak yatırımcıların, gayrimenkule yatırım yapma konusunda tereddütleri bulunmaktadır. Gayrimenkul yatırımları, finansal planlamanın herkes için hayati bir parçasıdır. Beynimizi tırmalayan en büyük soru, sizin için en iyi gayrimenkul yatırım stratejisidir.  Yatırımcıların bilinçaltındaki tereddütlerini kaldırmak ve onları kârlı bir yatırıma yönlendirmeyi Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı ilke edinmiştir.

Gerçek şu ki; emlak yatırımında bir çok seçenek olabilir. Her birinin yatırımınız için artıları ve eksileri vardır. Bazıları başkalarından daha üstün olabilir ya da olmayabilir. En önemli faktör, yapacağınız yatırımın amortisman süresi ve değer artışı olacaktır.

Kararlarınızı etkilemesi gereken iki temel faktör vardır; Hedefleriniz ve kaynaklarınız.

Öncelikle hedefinizi ve yatırım amacınızı belirlemelisiniz.

Gayrimenkule yatırım yaparken gerçekten ulaşmak istediğiniz hedefi belirlemeli, yatırım amacınızı netleştirmelisiniz. Hedefinizi hatalı belirlerseniz,  daha fazla para kazanmak için gayrimenkule yatırım yapmak gerçekten istediğiniz sonuçları sunmayabilir. İstenilen sonuçları alabilmek ve yatırımlarınızı doğru yapmak için Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı ile tanışmanız sizi kazançlı kılacaktır.

Kendinize sormak isteyebileceğiniz bazı önemli sorular şunlardır: 

  • Net değer ve gelir hedeflerim nelerdir? 
  • Zaman çizeli mim nedir? 
  • Gayrimenkul yatırım harcamalarından ne kadar mutluyum?
  • Yatırımı, ne tür gayrimenkullere yapmalıyım?

Hedeflerinize ve kaynaklarınıza en iyi uyan stratejiyi bulun. Gayrimenkul yatırımının iki ana şekli vardır; aktif veya pasif. Her birinin seçiminde çeşitli stratejiler bulunur. Yukarıdaki soruları kendiniz yanıtladıktan sonra, kazmaya başlayabilecek ve başlangıçta hangi yönün doğru olduğunu seçebileceksiniz.

Aktif yatırımın en yaygın olanları kira getirisi yüksek, amortisman süresi düşük olan Pasif yatırımın en yaygın olanları ise, arazi kapsamında olan (arsa, tarla vb.) gayrimenkullerdir.

  1. Kira getirisi olan gayrimenkule yatırım

Gayrimenkulde para kazanmak için en yaygın yöntemlerden biridir, yatırım yapmış olduğunuz gayrimenkulü kiralamak, gayrimenkulün kendi değer artışı yanı sıra kazanç sağlamaktır. İnsanlar her zaman yaşayacakları bir yere, ya da işletmelerini barındıracakları bir dükkâna ihtiyaç duyacaktır. Kiralamak yapmış olduğunuz yatırımın geri dönüşümünü hızlandıracaktır. Yüksek kira getirili gayrimenkulleri size uygun maliyetlerle sunmayı Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı görev edinmiştir.Evet, daha önce duymuşsunuzdur, ancak gayrimenkule yatırım söz konusu olduğunda konum her şeydir. Bu, yalnızca zamanla artan bir varlık değeri için değil, aynı zamanda mülkünüz için kurumsal bir kiracıyla uzun vadeli sözleşme yapma imkânını size sunacaktır.

  1. Arsa Tarla ve Ticari gayrimenkuller

Büyük miktarda para kazanmak için emlak alanındaki en büyük fırsatlardan biri ticari gayrimenkullere yatırım yapmaktır. Arsa veya imara yakın konumda bulunan tarlaya yatırım yapmak sizin için en büyük net gelir üreticilerinden biri olabilir.

İlanları Karşılaştır

Soru Sor
1
WhatsApp İletişim
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?