Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
header-logo2.png

Hakkımızda

 

Emlak Reyonu’na Hoş Geldiniz…

360° Nitelikli hizmet üreten bir Gayrimenkul Pazarlama Firması ile çalışmak ister misiniz ?

Emlak Reyonu kimdir? 2014 yılında Karaman’da kurulan Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı, İnşaat ve gayrimenkul sektöründe hızla değişen rekabet koşullarını analiz ederek, doğru bilgi ve farklı pazarlama metotları kullanarak, gayrimenkullerinizi proje aşamasında pazarlamasından, kiralama, satın alma ve satış süreçlerinden, müşteri memnuniyetine kadar tüm iş süreçlerinde önemli hizmetler sunmaktadır.

Firmamız, uzman, eğitimli kadrosu ile insana saygı, müşteri memnuniyeti, profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal yapısıyla sizleri hayalinizdeki gayrimenkule ulaştırmayı, satın alırken, satarken ve kiralarken, kazançlı çıkabileceğiniz bir portföy oluşumunu aynı zamanda Emlak Reyonu olarak kazanırken, sizlere de kazandırmayı hedeflemektedir.

Çalışma şeklimizle farkı hissettiriyoruz!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size uygun gayrimenkulü ve doğru çözümü kısa zamanda uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor ve sizi en kısa sürede kazançlı olabileceğiniz bir alışverişe ulaştırmaya çalışıyoruz. 

Biliyoruz ki; başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

 

HİZMET ANAYASAMIZ

  • İnsanların en değerli manevi varlığı ailesi, en değerli maddi varlığı ise gayrimenkulüdür.
  • ​Müşteriyi, İmkan olarak değil; İnsan olarak gör.
  • ​Her müşterine tek müşterinmiş gibi davran. Ağ değil, bağ kur.
  • ​Aynı müşteriye ikinci defa hizmet veremiyorsan kendini başarısız say.
  • Bilgini, ekonomik karşılığı olan, pazarlanabilir bir ürüne dönüştür.
  • ​Satış, pazarlama, Marka, Uzmanlık ve Uzlaşma da geliş ve en iyilerden ilham al.
  • Kime, neyi, ne zaman, nerede, niçin ve nasıl soracağını bil.
  • Yüzlerce detayı tek, güçlü ve ideal bir satış fırsatına dönüştürme, kurma konusunda ustalaş.
  • Emlak işinin üreten ve değer yaratan bir meslek olma yolundaki dönüşümüne katkıda bulunarak, yeni nesil emlakçılık kültürünün herkes için bir kariyer seçeneği haline gelmesini sağla.

Vizyonumuz : Değişen ve gelişen dünya şartlarında, bilişim ve teknolojiyi en iyi düzeyde kullanarak kamu ve toplum yararına en üst düzeyde hizmet üretmek, sektörün önde gelen kuruluşları arasında tercih edilen bir firma olarak yerimizi almak.

 

 

Hakkımızda

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için,Hemen Arayın! +90 553 359 76 60