Sanal Tur Ayrıcalığı Sunan Karaman Emlak Reyonu farkıyla - Emlakreyonu.com
büyütmeyi etkinleştirmek için tıkla
arama...
Biz herhangi bir sonuç bulamadık
haritayı aç
Görünüm Yol Haritası Uydu Hibrit Arazi Konumum Tam Ekran Önceki Sonraki

₺ 0 için ₺ 3.000.000

Daha Fazla Arama Detayı
Bulunanlar 0 sonuçlar. sonuçları görüntüle
Gelişmiş Arama

₺ 0 için ₺ 3.000.000

Daha Fazla Arama Detayı
Bulunanar 0 Sonuçlar

] }
Arama sonuçlarınız

Sanal Tur Ayrıcalığı Sunan Karaman Emlak Reyonu farkıyla

Gönderen admin açık 09/03/2019
| 0

Sanal Tur Ayrıcalığı Sunan Karaman Emlak Reyonu

M.Ö. 8000’li yıllarda dahi yerleşik iskana sahip olduğu bilinen Karaman, Hristiyanlık mezhebinin önemli bir şehri olmuş, bunun da bir göstergesi olarak günümüze turistlerin oldukça ilgisini çeken kilise, manastır, şap eller bırakmıştır. Bununla beraber şehir ovalara, göllere, mağaralara, sazlıklara ev sahipliği yapmaktadır. Sahip olduğu doğal güzellikleriyle ilgi çeken şehir, Karaman sanal turlarını popüler hale getirmiştir.

2014 yılında, kurulduğu coğrafyadan ilham alarak Karaman’ın tarihi değerleri ve Karaman emlak sektörü arasında adeta köprü kuran firmamız Emlak Reyonu, çözüm odaklı, güven ve kalite, profesyonel hizmet sözü ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak doğrultusunda, siz müşterilerin hizmetinde.

Emlak Reyonu ile Sanal Tur Ayrıcalığı

Birleştirici bakış açısı, vizyonu ve misyonu ile amaçlarını başarıyla gerçekleştirmek için Emlak Reyonu, Karaman’ın güzelliklerini görmeniz için kültürel sorumluluk projesi yürütüyor. Bu çerçevede zengin ve güncel portföyünde yer alan ilanları da tıpkı bu güzellikler gibi her açıdan görmenizi istiyor. Türkiye’de nadir olarak kullanılan 360 derece sanal tur yeniliğini getirerek, gayrimenkullerin ilanı sektöründe adeta devrim yapıyor.

Emlak Reyonu’nun yürütmüş olduğu kültürel sorumluluk projesi kapsamında, dilediğiniz yerden Aktekke Camii’ni, Hürrem Dayı Evi’ni, Tartan Evi’ni sanal tur ile gezebilirsiniz.

İnternet sitesinde 360 sanal tur yeniliğini getiren Emlak Reyonu, Karaman satılık arsaları, hava koşulu ne olursa olsun, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, tek tıkla, bulunduğu konumu, çevresini ve arsanın yanında olduğunuzda görebileceğiniz her şeyi bilgisayar ve telefon ekranlarınız dan sizlere göstermeyi teklif ediyor.

Bu ayrıcalık elbette sadece satılık arsalar için geçerli değil. Karaman satılık lüks daireleri ve diğer tüm ilanlar için 360 derece sanal tur uygulamasının avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Bu hizmetlere ve daha fazlasına ulaşmak için bizlere sosyal medya adreslerimizden, 0554 297 88 37 ve 0553 359 7660 numaralı telefon hattından, 0 338 213 40 72 numaralı faks hattından ulaşabilir. Bizleri Külhan Mah. 13. sk. No: 5/A ( Migros AVM Arkası. Nusret Uysal Parkı Karşısı ) adresinde ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • Arama

    ₺ 0 için ₺ 3.000.000

    Daha Fazla Arama Detayı

İlanları Karşılaştır

Soru Sor
1
WhatsApp İletişim
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?