WhatsApp

Müşteri Görüşleri

Kurumsal
Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı

ELHAMDÜLİLLAH ÇOK GÜVENİLİR İNSANLAR.Bu zamanda böyle GÜVENİLİR KİŞİLERE ÇOK ÇOK ÇOK ZOR RASTLANIR.KENDİLERİYLE KARŞILAŞTIRAN RABBİM'E ELHAMDÜLİLLAH..

Zeynep Güneş

Zeynep Güneş

Eğitimci

Başarılı bir emlak firması. Karaman'da en geniş emlak portföyüne sahipler. Tavsiye ederim.

Adem İnci

Adem İnci

Satılık ilanların sunumlarını 360 sanal tur ile yayınlamanız mükemmel ötesi bir hizmet. Türkiye'de ilki gerçekleştirdiğiniz için tebrikler.

Fatih Oğur

Fatih Oğur

Yazılım Mühendisi

Karaman'da satın aldığımız evi Emlak Reyonu firması aracılığı ile aldık. Sağolsunlar her konuda çok yardımcı oldular sitelerinden zaten 360 derece tur sistemiyle evi internet üzerinden gezdik. mükemmel bir sistem.

Emin Barlas

Emin Barlas

Yönetici

Karaman’daki evimizi Emlak Reyon aracılığıyla sattık. Yunus Bey çok profesyonel ve dürüst biri. Tavsiye ediyorum.

İklima Erdoğan

İklima Erdoğan

Ev Hanımı

Haziran 2020 yılında 20yıllık hayalimiz olan eve emlak reyonu Yunus beyin gayretleri sayesin de bu hayalimiz gerçek oldu teşekkürler Emlak reyonu

Mümin Candan

Mümin Candan

Esnaf

Emlak sektöründe gerçekten güvenilir Bi firma ilgi ve alakaları, bilgi ve tecrübesi, müşteriye davranışları, hitap şekilleri tartışmasız şekilde güzel. Bilmediğiniz konularda yardımcı oluyorlar ve yönlendiriyorlar yapamadığın yerde kendileri devreye giriyor ve hallediyorlar. Teşekkürler EMLAK REYONU.

Adem Andaş

Adem Andaş

Elektrik Teknisyeni

Yurt dışında yaşayan biri olarak fazla bilgi sahibi olmamakla birlikte tedirgin oldugum bir çok konu vardı ,çok şanslıyım ki Emlak reyonuyla yolum kesişdi.en ufak ayrıntıyı bile sabırla anlatıp ,çok güvenilir bir şekilde dairemin satışıyla sanki kendilerininmiş gibi cani gönülden ilgilendiler sonsuz teşekkürler.

Derya ALTUNKAN

Derya ALTUNKAN

İşletmeci

8 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Satış için ilk adımı atın

360° Nitelikli hizmet üreten bir Gayrimenkul Pazarlama Firması ile çalışmak ister misiniz ?
Formu Doldurun