büyütmeyi etkinleştirmek için tıkla
arama...
Biz herhangi bir sonuç bulamadık
haritayı aç
Görünüm Yol Haritası Uydu Hibrit Arazi Konumum Tam Ekran Önceki Sonraki

₺ 0 için ₺ 3.000.000

Daha Fazla Arama Detayı
Bulunanlar 0 sonuçlar. sonuçları görüntüle
Gelişmiş Arama

₺ 0 için ₺ 3.000.000

Daha Fazla Arama Detayı
Bulunanar 0 Sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Karaman Satılık Arazi Alım-Satımları İçin En Doğru Adres

Gönderen admin açık 15/01/2019
| 0

Karaman Satılık Arazi Alım-Satımları İçin En Doğru Adres

Yerleşik yaşamın bulunduğu her yerde, yerleşik yaşamın diğer bir gereği olarak ön plana çıkan arazi alım satımları emlak sektörünün oldukça önemli bir parçasını oluştururken, Karaman ilinin bu konuda gayet fazla alternatif içerdiği de görülmektedir.

Hem yatırım hem de ziraat amaçlı birçok arazi, firmamız vasıtasıyla en uygun koşullar belirlenerek satışa sunulurken il genelinde kentleşme ve nüfus artış hızının düşük seviyelerde seyretmesi bu tarz arazilere olan talebin de canlı kalmasına neden olmuştur.

Karaman İl Genelinde Her Türlü Arazi ve Arsa Alım Satımı

Karaman satılık arsalar başta olmak üzere kentleşmenin kuralsızlığı ve hızlılığın dan bağımsız olarak ön plana çıkan arsa ve araziler 45 bin TL’den başlayan fiyatlarla müşterilere sunulurken, bir beldenin büyümesi ve gelişmesi açısından oldukça önemli olan bu araziler firmamızın sunduğu 360 derece Karaman sanal tur sayesinde müşterilerin oturduğu yerden her detayına sahip olduğu bir konumda bulunmaktadır. Hem ziraat hem de yatırım açısından değerlendirilebilecek bu araziler orta ve uzun vadede alıcısına oldukça önemli ekonomik kazanımlar sağlarken, önemli fiyat avantajlarıyla da oldukça önem kazanmaktadır. Bu yönde;

Karaman İl Genelinde Sayısız Arsa ve Arazi Alternatifi

Karaman ilinde kurulan firmamız kuruluş vesilesiyle de Karaman iline oldukça önem verirken, il genelinde her türlü arsa ve arazi konusunda da oldukça fazla alternatif sunmayı da başarmaktadır. Müşterilerimiz bu sayede istedikleri araziyle ilgili her türlü detaya ulaşıp, 360 derece sanal tur sayesinde görmek istedikleri tüm detaylara da erişim imkânı sağlamaktadırlar.

Sanal tur yanında arsa ve arazinin uydu görüntüsü, haritadaki ayrıntılı yeri, parsel bilgileri, iç detayları da ilan özelinde müşterilerle buluşmaya devam etmektedir. Karaman satılık arsa, bahçe ve tarla arayışlarında müşteri ihtiyacına göre en doğru seçimi müşterilerimize sunmakla beraber danışmanlık hizmetimizi de kesintisiz olarak devam ettiriyoruz. Karaman Şu andaki en popüler arsa, bahçe ve arazi ilanlarına bakılacak olursa;

 • Karaman Elmaşehir Mahallesi’nde ticari arsa
 • Karaman Çakırbağ Köyü’nde (Dilbeyan) elma bahçesi
 • Karaman Çakırbağ Köyü’nde (Dilbeyan) tarla
 • Karaman Organize Sanayi yakınında arazi
 • Karaman Göztepe Köyü yakınlarında arazi
 • Karaman Kılbasan Köyü’nde Elma Bahçesi
 • Karaman Kılbasan Köyü yolunda Besi Çiftliği arsası
 • Karaman Demiryurt Köyü’nde elma bahçesi
 • Karaman Göztepe Köyü yolunda çiftlik ve bahçe ilanları ön plana çıkarken, Karaman satılık araziler konusundaki tüm ilanlar için müşterilerimizin bulunduğu şehirden cep telefonu ya da bilgisayarı vasıtasıyla 360 derece sanal tur yapabilmesi de mümkündür.

7/24 Kesintisiz Danışmanlık Hizmeti

Karaman ili başta olmak üzere; Mersin, Konya ve Antalya’da da her türlü arsa ve arazi taleplerinde haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz danışmanlık hizmeti sağlayan firmamız Karaman satılık ilanları ile emlak sektöründe sahip olduğu önemli konumun bilinciyle hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya çalışırken, sektörün dinamikleri çerçevesinde müşterilerine en uygun arsa ve araziyi en uygun fiyata sağlamaya çalışmaktadır. Tüm arsa ve araziler satıcısından firmamıza geldiği ilk andan itibaren tarafımızdan yapılan ekspertiz çalışması sonucunda elde edilen detaylar vakit kaybetmeden alıcı müşterilerimizle paylaşılırken Karaman ili içerisinde arsa ve arazilerin artan değerleri de tarafımızca yakından takip edilerek en doğru bilgiler müşterilerimize kesintisiz olarak aktarılmaya çalışılmaktadır.

 

 

 • Arama

  ₺ 0 için ₺ 3.000.000

  Daha Fazla Arama Detayı

İlanları Karşılaştır

Soru Sor
1
WhatsApp İletişim
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?