#evdekal #evdehayatvar #evdekalkaraman - Fırsat daireler için tıklayın. - Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı
büyütmeyi etkinleştirmek için tıkla
arama...
Biz herhangi bir sonuç bulamadık
haritayı aç
Görünüm Yol Haritası Uydu Hibrit Arazi Konumum Tam Ekran Önceki Sonraki

₺ 0 için ₺ 3.000.000

Daha Fazla Arama Detayı
Bulunanlar 0 sonuçlar. sonuçları görüntüle
Gelişmiş Arama

₺ 0 için ₺ 3.000.000

Daha Fazla Arama Detayı
Bulunanar 0 Sonuçlar

] }
Arama sonuçlarınız

#evdekal #evdehayatvar #evdekalkaraman

Gönderen admin açık 27/03/2020
| 0

Değerli Müşterilerimiz,

Covid-19 virüs salgınının dünya genelinde 190’ ın üzerinde ülkede tespit edilmiş olması, virüsün merkez üssünün Dünya Sağlık Örgütü tarafından Avrupa olarak belirlenmesi, ülkemizde de gerekli önlemlerin alınmasını zorunlu kılmıştır.

EMLAK REYONU olarak devletimizin tavsiyelerine tamamen uyduğumuzu; ayrıca toplum sağlığının her şeyden daha önemli olduğunun önemseyerek bu bağlamda çalışmalarımızı, #evdehayatvar, #evdekal #evdekalkaraman diyerek, home ofis hizmet vermeye devam ediyoruz.  Olağan üstü zamanlarda birlik olmanın gerekliliği hepimiz için aşikardır.

Firmamızın bünyesinde kurmuş olduğumuz web sitemizi ziyaret ederek, portföyümüzdeki tüm gayrimenkulleri, evinizden 360 derece SANAL TUR ile sanki oradaymış gibi gezebilir, bilgi almak istediğiniz gayrimenkul için Whatsapp ve Messenger üzerinden mesaj yazabilir veya ilgili gayrimenkul danışmanını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Müşterilerimizin hizmetlerimizden bu yolla faydalanması, önümüzdeki günlerde hepimiz için daha faydalı olacaktır. Aklın ve vicdanın özgür bırakıldığında, hiçbir engelin aşılamaz olmadığını anlamış bir millet olarak, bugüne kadar hep yapmış olduğu gibi bu zor ve olağan üstü durumlardan da olabildiğince daha az zarar alarak kurtulmamız ümidiyle.  #evdehayatvar #evdekalkaraman #evdekal

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • Arama

    ₺ 0 için ₺ 3.000.000

    Daha Fazla Arama Detayı

İlanları Karşılaştır

Soru Sor
1
WhatsApp İletişim
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?