360° Sanal Tur Nedir? - Emlakreyonu.com
Arama sonuçlarınız

360 ° Sanal Tur ile dilediğiniz evi istediğiniz yerden gezin

 

360° Sanal Tur

Profesyonel fotoğraf ekipmanları ile yüksek çözünürlükte çekilen fotoğrafların, bilgisayar programları aracılığıyla birleştirilmesi neticesinde oluşturulan 360° fotoğraflardan elde edilen, ziyaretçilere, Sanki Oradaymış Gibi, o anı ve hissi yaşatan interaktif bir uygulamadır.


360° Derece Sanal Tur Nasıl Kullanılır.


Kullanım Alanları Nerelerdir?

Bu uygulama gelişen İnternet teknolojilerine paralel olarak, pazarlama ve sunum tekniklerini önemli ölçüde ileri bir düzeye taşıyarak tanıtım yapma fırsatlarını sağlamaktadır. Fotoğraf makinası ve Tripot kullanılabilecek her alanda kullanılması mümkündür.

Örneklemek gerekir ise Turizm’den Sağlığa, Yurt içi ve yurt dışı fuarlarından tutunda İnşaat ve Emlak sektörüne kadar her alanda kullanılabilmektedir.  Ülkemizde en yaygın kullanıldığı sektör öncelikle Turizm ve Gayrimenkul sektörüdür.


360° Derece Sanal Tur’un  Sunduğu Avantajlar nelerdir?

Gayrimenkul sektöründeki sağladığı avantajları ela alırsak, hem gayrimenkul danışmanları için hem de hayalindeki evi almak isteyen müşteriler için sayısız avantajlar sağladığını görmek mümkündür. Bunlardan sadece bir kaç tanesini sizin için derledik.

 

Evde yaşayanların haberi olmadan Eve bakmak zor iş

İçinde yaşamın devam ettiği gayrimenkulleri görmek için randevu almak zor. Hem gayrimenkul danışmanının sıkıntı yaşamasına hem de sizin zaman kaybetmenize sebep olmaktadır. 360° Sanal Tur kullan, zamanını boşa harcama

 

Zor hava koşullarında mücadele vermeye son

İnternet üzerinden emlak sitelerindeki  incelediğiniz ilanın detaylarını görmek için zor koşullarda (kar, yağmur, trafik) gidip gelmek yerine, 360° Sanal Tur ile evinizde kahvenizi yudumlarken şehrin her noktasındaki gayrimenkulü gezebilir tüm detaylarını görebilirsiniz. 360° Sanal Tur kullan, Yorulmadan şehrin diğer ucundaki evi gez.

 

Fotoğraf ve video kuşkusuna son

Helal olsun, emek harcamış, dairenin videosunu çekmişler. Mutfakta kamerayı az daha sola çevirseydi 3 lü Ankastre seti ve tezgahı tam olarak görebilseydik. Hay Allah! 360° Sanal Tur  olsaydı nereye bakmak istiyorsam oraya bakabilirdim. 360° Sanal Tur kullan, Gayrimenkulün bütün detaylarını incele.

 

 

Tahmin etmeye çalışmak zor iştir.

Bu fotoğrafın az solunda ne var acaba ? Sadece Dolap kapağı, oda kapısı  ya da pencere gösteren dar açılı fotoğraflara son! Pencere ve duvar seyretmeye gelmedik. 360° Sanal Tur kullan, Tahmin etmeye çalışmaktan kurtul.

 

 

 

Gayrimenkul Danışmanının  tarifi ile hayalinizde mülkü canlandırma çapasına son verin.

Gayrimenkul Danışmanının size heyecanla anlattığı Mülkü hayalinizde  canlandırmaya çalışırken sıkıntı yaşayabilirsiniz. Mülkü görmek için  gittiğinizde hayalinizde canlandırdığınız dan çok daha farklı bir mülkle karşılaşabilirsiniz. 360° Sanal Tur kullan, Hayal kırıklığına uğrama.

 

 

Fazla yakıt tüketimine ve km yapmaya son

Acaba o gayrimenkul ilandaki verilen bilgileri ve kaliteyi gerçekten kendisinde barındırıyor mu? Sorusuna cevap bulabilmek için km’lerce yol kat eder, yüzlerce liralık  yakıt tüketirsiniz. 360° Sanal Tur kullan, yakıtını boşa harcama.

 

Bizimle tanışan müşterilerimize sunduğumuz bu imkanı çok beğendiler, Onlara, güvenli ve temiz bir portföy sunuyor, yakıt ücretinden ve km’lerce yol gitmekten tasarruf etmelerini, en önemlisi de zaman kaybı yaşamalarını önlüyoruz.

 

Bu dünyada zamandan daha büyük bir hediye var mı? Sizce.

360° Sanal Tur  ile saymakla bitiremeyeceğimiz bir çok güzelliğin yanında, paha biçilemez bir  hediyeyi ( ZAMAN) sizlere veriyoruz.

Web sitemizi ziyaret eden mutlu müşteri profili

Sanal Tur örneklerini ilanlarımızda da görebileceğiniz gibi örnek bir sanal turu buradan da inceleyebilirsiniz.

TARTAN EVİ SANAL TUR GEZİSİ 


İlanları Karşılaştır

Soru Sor
1
WhatsApp İletişim
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?