Gelişmiş Arama

Daha Fazla Arama Seçenekleri
Bulduk 0 sonuçları. Sonuçları görüntüle
Gelişmiş Arama
Daha Fazla Arama Seçenekleri
bulduk 0 sonuçlar
Arama sonuçları

Gayrimenkul Pazarlaması’nda Kaliteli İçeriğin Önemi

Gönderen admin üzerinde 26/12/2017
| 0

Gayrimenkul Pazarlaması’nda  firmalarının veya danışmanlarının satış yetkisini üstlenmiş olduğu gayrimenkul portföyü ve lansman çalışmalarını yürüttüğü konut projelerinde başarılı bir satış için yapabilmeleri için gereken en önemli iş, kaliteli sunum ve materyallerini kullanmak veya üretmektir.

Kaliteli hizmet denilince ilk akla gelen profesyonel sunum tekniklerinin (yazılı ve görsel) kullanılması, kaliteli fotoğraf ve video çekimleridir.  Gayrimenkul sunumda fotoğraflar çok önemli ve olmazsa olmazlardandır. Profesyonel çekim hizmeti almak maliyetlidir. Video ve 360’ fotoğraf çekimleri ve SANAL TUR’ ların hazırlanması daha üst düzey bir tanıtım şekildir. Doğal olarak etkisi ve maliyeti daha yüksek olmaktadır.

Bütün bu zahmetler ve maliyetler karşılığında elde ettiğiniz materyaller ise herkesin yaymak ve pazarlamak isteyeceği türden materyaller olacak ve fark edilir bir etki oluşturacaktır.

Bu materyalleri yaymak isteyecekler arasına Google da dahildir. Çünkü kullanıcılarına devamlı surette en iyi içeriği sunmaya özen gösteren algoritmalar üretmek ve güncellemekle yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Kaliteli içeriğiniz şu özellikleri kapsaması gerekmektedir. Değerli ve çekici olmalıdır,  benzer portföy ve projelerle kıyaslandığında daha fazla göze çarpmalıdır. 

Günümüz teknolojisinin bize sağlamış olduğu imkânları göz önüne alırsak, porföy ve proje tanıtımlarında SANAL TUR şüphesiz en değerli içerik olmaktadır.  SANAL TUR interaktif bir sunum şekli olmakla beraber kullanıcıya istediği yere bakabilme, gayrimenkulün içinde gezebilme, geniş bir görüş açısı sağlama ve en önemlisi oradaymış hissini verebilmektedir.

 

Ayrıca gayrimenkul ‘e yatırım yapmak isteyen müşterilerin satın almayı planladıkları gayrimenkulleri fiili olarak yerinde görmek için harcadıkları km, yakıt ve en önemlisi zamandan tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

Kaliteli sunum materyallerimiz sadece portföyümüzü değil bizi de temsil etmektedir.

 

  • Gelişmiş Arama

    Daha Fazla Arama Seçenekleri

Listeleri Karşılaştırın