Gelişmiş Arama

Daha Fazla Arama Detayı
Bulunanlar 0 sonuçlar. sonuçları görüntüle
Gelişmiş Arama
Daha Fazla Arama Detayı
bulunanar 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Karaman Teknopark yönetimi toplandı.

Gönderen admin açık 25/01/2019
| 0

Karaman Teknopark yönetimi toplandı.

        Karaman Teknopark – Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Fahri Meral başkanlığında gerçekleştirildi.

        Karaman İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM)’de yapılan toplantıya; Vali Fahri Meral, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Organize Sanayi Bölgesi temsilcisi Süreyya Peker, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi temsilcisi Doç. Dr. Murat Yıldız ve Teknopark Genel Müdürü Ali Kantürk katıldı.

         Görüşmede, yakın bir zamanda inşaat çalışmalarına başlanması beklenen Karaman Teknopark’ın mimari projesi mevzusunda son değerlendirmeler yapılarak, projenin; Karaman’ın teknolojik olarak gelişmesinin yanı sıra, sosyo-ekonomik ve kültürel hayatına da büyük katkılar sağlayacağı ifade edildi.  Ek olarak; Üniversitelerin, araştırma kurumlarının ve endüstri kurumlarının araştırma, geliştirme ve inovasyon çalışmalarını sürdürecekleri Karaman Teknopark’ın, ilgili kesimlerin gereksinimlerini uzun süre karşılayabilecek, kullanışlı ve Karaman’a yakışır bir proje olması için azami çaba sarf edilmiş olduğu açıklandı.
temp e-mail

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlanları Karşılaştır