Gelişmiş Arama

Daha Fazla Arama Seçenekleri
Bulduk 0 sonuçları. Sonuçları görüntüle
Gelişmiş Arama
Daha Fazla Arama Seçenekleri
bulduk 0 sonuçlar
Arama sonuçları

Karaman Gazipaşa Caddesi Güzelleşiyor.

Gönderen admin üzerinde 21/01/2019
| 0

Karaman Gazipaşa Caddesi Güzelleşiyor.

Karaman Belediyesi, şehrin en işlek caddelerinden olan Gazipaşa Caddesi’ni yeniden düzenleniyor. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Tahsin Ünal Mahallesi’nde bulunan ve şehrin en önemli caddelerinden birisi olan Gazipaşa Caddesi 23, 26 ve 32. sokakta düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Altyapısının büyük bir kısmı tamamlanan caddenin üst yapı çalışmalarına geçildi. 

Gazipaşa Caddesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen ve cadde üzerindeki esnafı ziyaret eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, caddenin gerçekleşecek olan düzenlemeyle daha prestijli hale geleceğini belirterek şunları söyledi. Düzenleme çalışmaları kapsamında; kaldırımlar genişletilerek daha kullanışlı ve modern hale getirilecek. Yollar parke taşı ile kaplanacak, aydınlatma çalışmalarıyla cadde daha kullanışlı ve prestijli hale gelecek.
Karaman’ın en işlek caddesi olan İsmet paşa Caddesi’ne sınır olan Gazipaşa Caddesi gerçekleşecek olan bu düzenlemeyle İsmet paşa Caddesi’nin yaya yoğunluğunu da hafifleterek vatandaşlarımızın daha huzurlu ve rahat gezebileceği modern bir cadde olacak.” dedi.
Emlak Reyonu Emlak Reyonu Emlak Reyonu Emlak Reyonu Emlak Reyonu Emlak Reyonu

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

  • Gelişmiş Arama

    Daha Fazla Arama Seçenekleri

Listeleri Karşılaştırın