Gelişmiş Arama

Daha Fazla Arama Seçenekleri
Bulduk 0 sonuçları. Sonuçları görüntüle
Gelişmiş Arama
Daha Fazla Arama Seçenekleri
bulduk 0 sonuçlar
Arama sonuçları

Türkiye’yi Online Emlakçılık ile Tanıştırdık

Gönderen admin üzerinde 10/01/2019
| 0

Online Emlakçılığın Ülkemizdeki Tek Temsilcisi

Dijitalleşmenin etkisi ile pek çok hizmet online olarak verilmeye başladı. Emlak sektörü bu dijitalleşmeye online ilan siteleri ile karşılık verirken Karaman ilinde faaliyet veren bir firma emlak sektörüne bambaşka bir soluk getirmeyi başardı. Türkiye’yi online emlakçılık ile tanıştırmayı başaran bu firma, Emlak Reyonu tescilli markası ile kendisine özel pek çok farklı hizmet ile tüm Türkiye’de ilklere imza atmaya devam ediyor. Sıradan bir emlak firması kalıplarına sığmayarak gayrimenkul danışmanlığı adıyla hizmet veren firmanın hizmetlerinden https://www.emlakreyonu.com/ adresinden yararlanabilirsiniz.

Konut Seçiminde Sınırlandırmalara Son!

İlan siteleri aracılığıyla konut ilanları için dükkan sınırlandırması ortadan kaldırılmış ve bu yenilik bile büyük ses getirerek emlakçılıkta teknolojinin son noktası olarak görülmüştü. Emlak Reyonu ise bu gelişmeye ek sunduğu Karaman sanal tur hizmeti ile fiili olarak ev gezme mecburiyetini ortadan kaldırdı. Emlak Reyonu ile artık ilanlarda size gösterilmek istenen fotoğraflarla yetinmeyecek, evinizden ayrılmak zorunda kalmadan dilediğiniz evi detaylıca gezebileceksiniz.

  • İstediğiniz gün ve saatte,
  • İstediğiniz süre boyunca,
  • Yanınızda emlakçı olmadan,
  • Bir gün içerisinde gezilebilecek ev sayısı sınırlandırması yaşamadan

Bütçenize uygun tüm evleri gezebilirsiniz. Sanal tur uygulaması standart dairelerde, müstakil evlerde ve Karaman satılık lüks daireler ilanlarında sizlerin hizmetinize sunulmaktadır. Uygulama ile fiili gezinti sırasında bakamayacağınız kadar dikkatle ilana konu daireleri inceleyebilir, tabandan tavana evin tüm ayrıntılarına hakim olabilirsiniz. Online emlakçılık sektörünü ülkemizle tanıştıran Emlak Reyonunun bu hizmeti ile artık bıkkınlık veren ev gezme derdi sadece nostaljik bir anı olarak hatırlanacak.

Tüm Cins Arsalarda Cazip Seçenekler Tek Bir Adreste

Emlak Reyonu Karaman satılık portföyünde her çeşit konut türü yer aldığı gibi tüm cins ve çeşitte arsalar da bulunmaktadır.

  • Hobilerinizi hayata geçirmek,
  • Karlı bir yatırım sahibi olmak,
  • Aklınızdaki ticari fikri hayata geçirmek

İçin arsa ve arazi ihtiyaçlarınız için firma web sitesini ziyaret etmeniz yeterli… Tarladan konuta kadar sayısız seçenekle birlikte Karaman satılık ticari arsalar da firma portföyünde yer alarak tüm arsa yatırımcılarının beklentileri firma web sitesinde karşılanmaktadır. Mevcut birikiminizle sahip olabileceğiniz arsaları araştırmak için vakit kaybetmeden Emlak Reyonu web sitesini ziyaret ederek harita üzerinden kendinize bir yer beğenin!

  • Gelişmiş Arama

    Daha Fazla Arama Seçenekleri

Listeleri Karşılaştırın