Gelişmiş Arama

Daha Fazla Arama Detayı
Bulunanlar 0 sonuçlar. sonuçları görüntüle
Gelişmiş Arama
Daha Fazla Arama Detayı
bulunanar 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Teknolojinin Emlak Sektörüne Kazandırdığı Kolaylıkları Keşfedin

Gönderen admin açık 11/01/2019
| 0

Teknolojinin Emlak Sektörüne Kazandırdığı Kolaylıkları Keşfedin

Teknolojinin tüm sektörleri olumlu yönde etkilediği günümüzde halen teknolojik gelişmelerden yeterince faydalanamayan emlak sektörü için güzel bir haber Karaman emlak sektöründen geldi. Emlak Reyonu ismiyle https://www.emlakreyonu.com/ adresi üzerinden hizmet veren gayrimenkul danışmanlığı firması, emlak sektörünü dijital ortama aktarmayı başararak yepyeni bir döneme adım atılmasına öncülük yapmayı başardı. Tüm Türkiye’nin gıpta ile adından söz ettiği Emlak Reyonu;

 • Gereksiz yere zaman kaybettiren emlak uygulamalarına,
 • Müşteriye sunulan kalitesiz hizmete

Son veren web sitesi ile dijital emlakçılığın ilk örneği olarak gururla sektöre yön verdi. Firma web sitesi üzerinden sunulan hizmetlerden ücretsiz olarak faydalanarak emlakçılığın geleceğini ilk elden deneyimleyebilirsiniz.

Daire Gezmek Eskide Kaldı!

Emlak Reyonu, klasik emlakçılıkta halen geçerliliğini koruyan tüm daire alternatiflerinin gezilerek karar verilebildiği günleri mazide bırakmaya kararlı. Karaman sanal tur hizmeti ile deneyimlenen bu uygulama ile hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmadan ilgilenilen ilanlar değerlendirilebilmektedir.

 • Sizi evi gezdirecek kimseye ihtiyaç duymadan,
 • Emlakçınızın müsait olduğu zamanlara göre program yapmaya gerek kalmadan,
 • Zorlu hava koşulları dahil olmak üzere evinizin sıcaklığından ayrılmadan

Dilediğiniz gün ve saatte sanal tur uygulamasını kullanarak ilginizi çeken ilanlara konu Karaman satılık evler içerisinde sanal gezintiler düzenleyebilirsiniz.

Ticari Gayrimenkullere Yönelik Farklı Yaklaşımlar

Gayrimenkul yatırımcılarının önemli bir kısmı yatırımlarını ticari gayrimenkuller alanına yönlendirmektedir.

 • Yüksek kira getirisi,
 • Şehrin artan nüfusu sonrası mülkün değer kazanması,
 • Planlanan girişimlerin hayata geçirilirken kira masrafıyla uğraşmak zorunda olunmaması

Nedeniyle dükkan satın almak tercih edilebildiği gibi daha büyük planlar için Karaman satılık ticari araziler de iyi bir yatırım tercihi olarak ön plana çıkmaktadır. Emlak Reyonu dairelerde sunduğu 360 derece sanal tur uygulamasını mülklerde de kullanıma müsaade ettiği gibi arazi ve arsalar için de interaktif hizmetlerini sunmaktan geride durmamıştır. Bol fotoğraflı ilanlar ile fiili olarak gezilmesi arasında bir fark bulunmayan ilanlardan yararlanabileceğiniz sitede ayrıca;

 • Tapu bilgileri,
 • Ölçü bilgileri,
 • Merkezlere uzaklık bilgileri

Gibi önemli veriler de sizlerle paylaşılarak isabetli yatırım kararları almanız kolay bir hale getirilmiştir. Online ilan sitelerinde bulamayacağınız ayrıntıda ilanlar eşliğinde alacağınız yatırım kararlarınızı hayata geçirmek için Emlak Reyonu web sitesi teknolojik çözümleriyle 7/24 yanınızda yer almaktadır.

İlanları Karşılaştır