Arama sonuçlarınız

Gayrimenkul Sektöründe Başarılı Sunumun Avantajları

Gönderen admin üzerinde 27/12/2017
| 0

360° sanal tur hizmetinin Gayrimenkul Danışmanına ve Müşteriye sunmuş olduğu sayısız avantajları.

 

Gayrimenkul sektöründe lansman ve pazarlama tekniklerine alternatif olarak Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı portföyündeki gayrimenkulleri SANAL TUR ile yatırımcının beğenisine sunmaktadır. Gayrimenkule yatırım yapmak isteyen veya ihtiyacı doğrultusunda ev sahibi olmak isteyen müşterilerimiz portföyümüz ’deki gayrimenkulleri sitemizden incelerken sağlamış olduğu sayısız avantajları vardır.

 

Bunlardan sadece bazılarını sizlerle paylaşıyoruz.

 

Evde yaşayanların haberi olmadan Eve bakmak zor iş

İçinde yaşam sürülen gayrimenkulleri gezmek için randevu almak zor. Hem satış danışmanının sıkıntı yaşamasına hem de sizin zaman kaybınıza neden olmaktadır.

 360° Sanal Tur kullan, zamanını boşa harcama

 

Zor hava koşullarında mücadele vermeye son

İnternette İncelediğiniz ilanın detaylarını görmek için zor hava koşullarında gidip gelmek yerine, 360° Sanal Tur ile evinizin sıcaklığında şehrin her noktasındaki gayrimenkulü gezebilir tüm detaylarını görebilirsiniz.

360° Sanal Tur kullan, Yorulmadan şehrin diğer ucundaki evi gez.

 

Fotoğraf ve video kuşkusuna son

Helal olsun, zaman harcamışlar, video çekip koymuşlar. Salonda kamerayı az daha çevireydi de arka tarafı da göreydik. Hay Allah! 360° Sanal Tur  olsaydı nereye bakmak istiyorsam oraya bakabilirdim.

 360° Sanal Tur kullan, Gayrimenkulün bütün detaylarını incele.

 

Tahmin etmeye çalışmak zor iştir.

Acaba bu fotoğrafın az sağında ne var? Sadece döşeme ya da pencere gösteren dar açılı fotoğraflara son! Pencere ve duvar seyretmeye gelmedik.

360° Sanal Tur kullan, Tahmin etmeye çalışmaktan kurtul.

 

Satış danışmanının tarifi ile evi hayalinizde canlandırma çapasına son

Gayrimenkul Danışmanının size heyecanla anlattığı daireyi kafanızda canlandırmaya çalışırken sıkıntı çekebilirsiniz. Daireyi görmeye gittiğinizde kafanızda canlandırdığınızdan çok farklı bir mülkle karşılaşabilirsiniz.

 360° Sanal Tur kullan, Hayal kırıklığına uğrama.

 

                      

 

Fazla yakıt tüketimine ve km yapmaya son

Acaba o gayrimenkul ilandaki verilen bilgileri bünyesinde barındırıyor mu? Sorusuna cevap bulabilmek için km’lerce yol gider, litrelerce yakıt tüketirsiniz.

 360° Sanal Tur kullan, yakıtını boşa harcama.

 

Müşterilerimize sunduğumuz bu imkandan çok memnunlar, Onlara, güvenli bir portföy sunuyor, yakıttan ve km den tasarruf etmelerini, en önemlisi de zaman kaybı yaşamalarını önlüyoruz.

 

Bu dünyada zamandan daha büyük bir hediye var mı? Sizce.

360° Sanal Tur  ile saymakla bitiremeyeceğimiz birçok güzelliğin yanında, paha biçilemez hediyeyi ( ZAMAN) sizlere veriyoruz.

 

Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı

 

 

Portföyümüzü ziyaret eden mutlu müşteri profili

Cevap Yaz

Email adresiniz gizli kalacak.