Gelişmiş Arama

Daha Fazla Arama Seçenekleri
Bulduk 0 sonuçları. Sonuçları görüntüle
Gelişmiş Arama
Daha Fazla Arama Seçenekleri
bulduk 0 sonuçlar
Arama sonuçları

Gayrimenkul Alırken Dayatılanı Değil, Seçtiğinizi Almanın Adresi

Gönderen admin üzerinde 17/12/2018
| 0

Gayrimenkul Alırken Dayatılanı Değil, Seçtiğinizi Almanın Adresi

Ülkemizde emlakçılık her ne kadar yaygınlaşsa da faaliyet gösteren emlakçıların büyük çoğunluğu halen müşterilerine çözüm sunmak yerine,  kendi çözümlerini dayatma yolunu seçmektedirler. 

Bir çok firma gelişen teknolojiye ayak uydurmayı internet üzerinden ilan yayınlamakla sınırlandırmaktadırlar. Bu nedenle ne gayrimenkullerinin satışı için ne de gayrimenkul satın almak için kendilerini tercih eden müşterilerine çözüm odaklı hizmet verememektedir.

Müşterilerine akılcı pazarlama stratejileri sunamayan bu işletmeler, emlak piyasasının potansiyelini ortaya çıkarmakta başarısız olmaktalar. Gayrimenkul yatırımının hak ettiği öneme kavuşmasının önünde ise büyük bir engel olarak durmaya devam etmektedirler. 

Karaman ilinde faaliyet gösteren bir firma, kendi doğrularını dayatmak yerine müşterilerine, teknolojiden faydalanarak farklı çözümler sunuyor. Bu uygulama ile Türkiye’de ilklerin arasına girmeyi başarmıştır. https://www.emlakreyonu.com/ adresi üzerinden dijital çözümlerini paylaşan Emlak Reyonu, faaliyet gösterdiği il de emlak piyasasına hareket kazandırmayı başarmıştır.

Sanal Tur İle Kimseden Etkilenmeden Satın Alacağınız Ev İçin Kendi Kararınızı Verin

Emlakçılık sektöründe müşterinin bütçesine göre, portföyünde bulunan en uygun evler, görevlendirilen bir personel aracılığıyla tanıtılmak üzere gezdirilmektedir.

Karaman satılık evleri yerinde ziyaret çok vakit kaybı yaşanmasına sebep olmaktadır. Bunun yanı sıra görevlendirilen personellerin yönlendirme ve yanlış bilgilendirmeleri sonucu verimsiz geçmektedir.

Bu durum müşterinin yanlış kararlar alınmasına neden olmaktadır. Emlak Reyonu markası ile geliştirdiği Karaman sanal tur uygulamasıyla bu soruna çözüm bulan ilgili firma, Karaman’da emlakçılık sektöründe devrim niteliğinde bir yeniliğe imza atmıştır.

Türkiye’de sayılı firma tarafından verilen ilgili hizmetin, linkini paylaştığımız web sitesi üzerinden kullanıma sunan Emlak Reyonu, objektif olarak sahip olduğu seçenekleri değerlendirerek kimsenin etkisi altında kalmadan kendi kararlarını vererek daire satın almak isteyen müşterilerine, aradıkları yeniliği sunmaktadır.

Teknolojinin emlakçılıkta nasıl verimli kullanılabileceğini tüm Türkiye’ye gösteren firmanın ülkemizde faaliyet gösteren tüm emlakçılara örnek olmasını diliyoruz.

Sanal tur uygulaması hakkında kısa bilgilendirme sunmak istiyoruz.
  • Satılık ilanın yer alan müstakil, daire, lüks daire, ultra lüks daire, vb. tüm konut ilanlarında kullanılabilmektedir.
  • İlana konu olan dairenin tek bir odasının değil, tüm odalarının ve varsa garaj, bahçe, vb. bina dışında yer alan kullanım alanlarının detaylı bir şekilde gezilmesine olanak tanımaktadır.
  • Yüksek çözünürlüğe sahip görüntü sayesinde gezinti sırasında konut yapımında kullanılan malzeme ve uygulanan işçilik ayrıntıları detaylı bir şekilde görülebilmektedir.
  • Uygulama günün dilediğiniz saatinde kullanılabilmektedir.

Görüldüğü üzere pek çok emlak sitesinin henüz panaromik fotoğrafları yeni kullandığı günümüzde Emlak Reyonu zamanın ötesini geçmeye başarmıştır.

Müşterileri rahatsız edecek uygulamalardan sakınarak sektöre hak ettiği saygınlığı kazandırmıştır. Firma web sitesine girerek hemen beğendiğiniz evlerde sanal gezintiye çıkabilirsiniz.

 

Tercihiniz Lüks Daire Mi, Yoksa Tercihiniz Müstakil’den Yana Mı?

Emlak Reyonu her bütçeye hitap edebilmektedir. Portföyünde sayısız projeye yer vermektedir. Karaman satılık lüks daireler gibi kusursuz kalitede inşa edilmiş yapıları ve diğer ilanlar ile geniş seçenekleri sunmaktadır. Tercihiniz hangi yönde olursa olsun Karaman emlak sektörü arasında yer alan hesaplı ilanlara, Emlak Reyonu aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Konutla Birlikte Arsa Fırsatlarını Değerlendirme Fırsatı

Elindeki birikimi değerlendirmek için Karaman satılık ilanları arasında dolaşan tasarruf sahipleri, ilan görüntülemek için Emlak Reyonu web sitesini tercih etmeleri halinde farkı hissedecektir. İncelediği ilanların Karaman ile birlikte Konya, Antalya ve Mersin’de yer alan sayısız yatırım seçeneğini değerlendirme şansı kazanmaktadır.

Bu yatırım fırsatları konutta gerçekleşeceği gibi firmanın geniş portföyü sayesinde Karaman satılık arsaları da içermektedir.

Birikimlerinizi en etkili şekilde değerlendirmek için linkini paylaşmış olduğumuz Emlak Reyonu web sitesini ziyaret ederek karşınıza her zaman çıkmayacak tarihi fırsatları değerlendirebilirsiniz.

  • Gelişmiş Arama

    Daha Fazla Arama Seçenekleri

Listeleri Karşılaştırın